Par mums
Kārlis Sarmulis ir z/s Kalna Upmaļi saimnieks. Klātienē viņš varētu vislabāk pastāstīt par katru saimniecības kvadrātmetru par to, kā viss te tapis un kas viss vēl te varētu būt. Ikdiena Kārlim paiet gādājot par saimniecību gan ar rokām, gan ar tehniku.

Saimniece Modrīte Sarmule  var pagatavot gardas maltītes gan Viesu ligzdiņas nakšņotājiem un pirtniekiem, gan nometņu un semināru dalībniekiem. Vērā ņemams tas, ka lielākā daļa no tā, ko liek galdā, nāk no pašu saimniecības, kas kopā ar Modrītes meistarību piešķir ēdienam īpašu garšu!Saimniekmeita Agrita Otomere  ir aizrāvusies ar vēstures, īpaši Raunas un visas Dzimtenes pētniecību un valodām. Viņa ar iegūtām zināšanām labprāt dalās, savējiem un viesiem vadot ekskursijas pa Raunu gan latviski, gan angliski un norvēģiski.


Saimniekdēls Ritvars Sarmulis labprāt dodas pārgājienos (arī ekstrēmos) pāris stundu garumā gar un pa Līčupi. Pateicoties savam garajam un lauku darbos rūdītājam augumam, kā arī apgūtājiem bērnkopības pamatiem, Ritvars ir drošs un zinošs pārgājienu vadītājs gan māsas bērniem, gan Kalna Upmaļu viesiem.

Saimnieka znots Roberts Otomers, lai gan dzimis rīdzinieks, ir tik ļoti iemīļojis šo lauko sētu,  pēršanos pirtī un peldes Līčupē, ka aicina arī savus draugus te - gan uz kartupeļu talkām, gan uz dzimšanas dienu svinībām. Viņam vislabāk no mums visiem padodas "datorlietas" un pasākumu organizēšana.


Saimnieka mazbērni - Kate, Pāvils, Rute un Rinalds vēl nemāk ne vārda te ierakstīt. Bet viņu priekpilnajās sejās var lasīt to, ka nekur nav tik labi pilsētas bērnam kā te- laukos. Jo te var paglaudīt gotiņu, skriet kopā ar sunīti, plunčāties pa Līčupi un savu prieku izdziedāt līdzi visiem putniem cik skaļi vien viņi vēlas!